DNA Uygulamaları.

Cilde yapılan 1 saatlik işlem sonucu kök hücreler büyüme faktörleri aktive edilerek cildin esnekliği ve parlaklığı artar. Bağ dokusu kuvvetlenir ve tekrar ışıldamaya başlar. Yoğun onarıcı ve doku tahribatını onarıcı özelliği olan DNA serumu ile yıllarınızı geri alabilir akne izlerinden kurtulabilirsiniz.

Somon sütünden elde edilen insan DNA’sına çok benzeyen polimerize DNA’dır. Hasarlı hücreleri tedavi etme ve bağ dokularını yeniden yapılandırma özelliği ile yanık, yara izleri, skar ve çatlak bakımlarında hızlı bir etki göstermektedir.

Bölgesel kırışıklıkları azaltır. Deri altı yağ dokunun azalması ile meydana gelen sarkmaları önler. Güneşin zararlı ışınlarının cilt yüzeyinde oluşturduğu serbest radikalleri yok eder. Cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Yaşlılığa bağlı nem oranı düşmüş ciltlerde kullanılır.
DNA, dekstoratorileri kanallarını yapılandırıp çoğaltan, ana kromozom bileşenlerinin polinükleotididir. DNA , hücre çekirdeği içindeki canlı tüm çekirdeklerin ve genetik kodun kökeni ile doğal polimer sunumudur. Ürünün iyileştirici etki oranı, DNA zincirinin büyüklüğüne göre polimerizasyon yükseldikçe doku nüfusunu ilerletir ve ürünü daha aktif bir hale getirir. DNA’nın hasarlı hücreleri tedavi etme ve bağ dokularını yeniden yapılandırma gücü olduğu gözlemlenmiştir. DNA sodyumu olmayan, güçlü nemlendirici özelliğe sahip bir maddedir. DNA’nın cilt üzerinde besleyici faaliyetleri ve epidersmis tabakada besleyici faaliyetleri vardır. Proteinler üzerindeki canlandırıcı ve yapılandırıcı özelliği sebebiyle, güneş ışınlarıyla oluşan tahriplere, oksidatif gerginliklere ve serbest radikallere karşıdır.
  •  Yara izleri ve çatlaklara karşı etkili bir tedavi şekli sunar
  • Cilt yaşlanmasını önler ve oksidatif stresi azaltır.
  •  Kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır.
  •  Kolajen sentezini uyararak cildi sıkılaştırır,hyaluronidas etkisini azaltarak cilt yapısını geri yükler.
  •  Nemlendirir.
  • Cilt yumuşaklığını geliştirir.
  • Tahriş olmuş ve zarar görmüş olan cildi yatıştırır.