Medikal Cilt Bakımı.

ciltbakimi

Medikal Cilt Bakımı özellikle  mevsim geçişlerinde uygulanabilen yüksek etkili bir bakım işlemidir.

Cildin en üst tabakasından başlayıp orta tabakaya kadar ulaşan bu özel bakım ile cildinizin yenilenmesi sağlanır. Sivilce izleri, leke, gözenek genişliği, renk bozuklukları, ince kırışıklıklar ve cilt solukluğu gibi problemler tedavi edilir. Cildin tipi ve ihtiyacına göre doktorlarımız tarafından belirlenen multivitamin, mineral, hyalüronik asit ve leke giderici kokteyller cilde uygulanır. Kollajen sentezini de uyaran bu bakım dermapen cihazı ile uygulanmaktadır.

Tedavi sonuçları nasıldır?

İlk seanstan itibaren cildiniz ölü hücrelerden arınarak daha ışıltılı, canlı ve gergin bir görünüme kavuşur. İdeal uygulama süresi cildin ihtiyacına göre belirlenmekle birlikte ortalama 1-3 seanstır.

Nasıl Uygulanır?

Cildin temizliği sonrasında, dermapen cihaz uygulaması ve gerekli karışımların cilde  uygulanması ile ilk aşama tamamlanır. Uygulamanın devamında Somon DNA maskesi ile cildin yoğun bir şekilde nemlenmesi sağlanır.  İşlem süresi yaklaşık 45 dakikadır. Uygulama bölgesinde geçici kızarıklık olabilir. İşlem sonrası kişi günlük yaşantısına hemen geri dönebilir. İşlem bölgesini 24 saat su ile temas ettirmemelidir.

Kimler uygulama için uygundur?

Cildinde bakım ve yenilenme isteyen ve mevsim geçişlerinde cilde booster(yoğun) bir bakım onarım sağlamak isteyen kişilere tavsiye edilir.