Personal Trainer.

Personal Trainer ile Hedeflerinize Daha Yakınsınız

Personal Trainer eşliğinde hedeflerinize çok daha kısa zamanda ulaşabilir, uzman eğitmenler ile birebir çalışarak antrenmanlarınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

personal trainer antalya

Personal Trainer Kimdir?

Üniversitelerin ilgili spor bölümlerinden mezun olan, üyelere özel analiz, kişiselleştirilmiş antrenman ve beslenme programları hazırlayabilen ve bunların uygulanmasında üyelere birebir yol gösteren eğitmenlerdir.

Personal Trainer Ne Yapar?

Personal Trainer, güncel ölçümler yaparak size özel bir program hazırlar. Antrenman sonrası performansınızı değerlendirerek gelişiminizi takip eder. Sizinle sürekli irtibatta kalır ve böylece motivasyonunuzun en üst seviyede kalmasını sağlar.

Güncel bilgileri ve son trendleri takip eder. Antrenman öncesi, esnası ve sonrasında yapılması gereken hareketleri doğru şekilde uygulamanız için her zaman yanınızda bulunur.

Belirli bir disiplinle çalışır. Verilen programın dışına çıkılmasına, atlanmasına veya eksik yapılmasına asla müsade etmez. Gerekli gördüğünde size özel hazırlanan antrenman programlarında değişiklik yapar.

Beslenme alışkanlıklarınızı dikkatle takip eder. Gerekli yerlerde uyarılarda bulunarak sağlıklı beslenme ve düzenli spor alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik ona her zaman ulaşabilirsiniz.